the monsters walk among us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
WELCOME




wonderful list
coming soon ...
STAFF
yekaterina
brian
skye
mikki
OOC CHAT
kiemelt társoldalak


 

 Első játék.

Go down 
SzerzőÜzenet
Yekaterina Belova
:: tourists
:: tourists
Yekaterina Belova


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 13.

Első játék.  Empty
TémanyitásTárgy: Első játék.    Első játék.  I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:32 pm

    Szép jó napot!

    Gondolom nagy pillanat ez, mivel eljött az idő az első közös játékra. Jelenleg még nem gyűlt össze a szükséges nyolc fő - pont egy híja van - , de úgy gondoltam, hogy ne várjunk tovább. A játék holnap este indulna, addigra minden szükséges információt megkaptok.

    Itt van egy lista a jelenleg elfogadott karakterekről, akik részt vesznek (/vehetnek) a játékban. Ha valaki úgy döntene, hogy ebből kimaradna, jelezzen nekem holnap délutánig.

    - Brian Woodberry -
    - Bruckner Grey Howard -
    - Destiny K. Brooks -
    - Karen C. Hepburn -
    - Mikki Lehtinen -
    - Skye Western -
    - Summer B. Howard -

    Valamint ha valakinek most készül az előtörténete, viszont holnap délutánig befejezi és játszani szeretne, csak szóljon nekem és ő is bekerül a kalapba!

    Ha bármi kérdés, óhaj, sóhaj, panasz, bánat lenne, csak keressetek.

    Csók, Y.

Vissza az elejére Go down
Yekaterina Belova
:: tourists
:: tourists
Yekaterina Belova


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 13.

Első játék.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első játék.    Első játék.  I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 2:32 am

    Üdvözletem!

    Mivel senki sem jelezte, hogy nem venne részt a játékban, én elvégeztem a szükséges teendőket a játék megkezdése előtt. Megvan a sorrend, a helyszín, valamint a gyilkosunk is.

    A játék egy elhagyatott erdészház területén fog zajlani, de a körülötte található erdőbe is elcsatangolhattok, ha a helyzet azt kívánja. Ó, és ti mindannyian azért vagytok ott, mert az erdészbácsi rejtélyesen már nem válaszolt a telefonhívásaitokra napok óta. Ti meg persze hősiesek vagytok, és utánanéztek az eltűnésének.

      A sorrend:
      1. Destiny K. Brooks
      2. Brian Woodberry
      3. Summer B. Howard
      4. Karen C. Hepburn
      5. Bruckner Grey Howard
      6. Skye Western
      7. Mikki Lehtinen


    A játékot a helyszín elkészülése után azonnal meg is lehet kezdeni. Ha valakinek bármi problémája lenne, csak keressetek engem!

    Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Yekaterina Belova
:: tourists
:: tourists
Yekaterina Belova


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Aug. 13.

Első játék.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első játék.    Első játék.  I_icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 7:39 am

    Добрый вечер!

    Lenne néhány kisebb változás a játékokkal kapcsolatban, de ezek nem fogják nagyban befolyásolni a történéseket.

    Először is Summer B. Howard-ot és Bruckner Grey Howard-ot kizárom a játékból, mivel az utóbbi egy hétben egyikőjük sem jelentkezett be. Erre azért van szükség, mert szeretném, ha zökkenőmentesen folyna a játék és senkinek nem kellene feleslegesen napokat várnia. Amennyiben a következő közös játékig aktívnak bizonyulnak, abban már zavartalanul részt vehetnek.

    Valamit a közös játékba két új résztvevő is bekerült, akik nem mások, mint Felice R. Wright és Lucia Swendel, akik ezennel a sorrend végére kerülnek.

    Szóval most megkezdődik a második kör, már az új sorrenddel.

    További jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első játék.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első játék.    Első játék.  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első játék.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A játék menete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the monsters walk among us :: let's start it :: hírek-
Ugrás: